Marketing / PR

Brand Manager

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna i dystrybucyjna, właściciel uznanych marek spożywczych, cenionych przez konsumentów. Do rozwijanego przez Klienta obszaru marketingu poszukujemy osoby na stanowisko.

Sochaczew, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Udział w planowaniu i realizacja strategii marketingowej dla powierzonej marki/marek,
  • Szukanie i identyfikowanie możliwych stref rozwoju powierzonej marki/marek, w tym praca nad rozwojem produktowym linii,
  • Monitorowanie rynku i analiza danych rynkowych,
  • Rekomendowanie projektów działań uwzględniających prowadzone analizy, badania rynkowe, sugestie innych działań firmy,
  • Zarządzanie komunikacją marki, w tym przede wszystkim kontrolowanie poszczególnych działań (również pod względem spójności strategicznej) oraz określenie priorytetów,
  • Zarządzanie markami/produktami w połączeniu z innymi działami spółki –  pełnienie roli eksperta w swojej dziedzinie, koordynatora i punktu spotkań w celu zapewnienia realizacji zatwierdzonych rekomendacji,
  • Kontrola wdrożenia inicjatyw i analiza otrzymanych wyników.

Oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Junior Brand Manager, Brand Manager, Product Manager) w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • Znajomość narzędzi marketingowych,
  • Myślenie strategiczne, umiejętność prowadzenia analiz/badań rynkowych oraz konsumenckich i na ich podstawie tworzenie samodzielnych rekomendacji,
  • Zdolności negocjacyjne, duża samodzielność i kreatywność,
  • Aktywna postawa i dynamika w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscypliny,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach,
  • Możliwość nauki języka angielskiego,
  • Opiekę medyczną,
  • Premię za realizację celów,
  • Laptop, telefon komórkowy.
HRK Poznań

Rekrutację prowadzi

Dariusz Obuchowicz HRK

Dariusz Obuchowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.