Bankowość / Ubezpieczenia / Usługi finansowe

Project Manager

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu firmy z branży ubezpieczeniowej.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Rekomendowanie nowych rozwiązań i strategii w obszarze IT
  • Opracowywanie i rekomendowanie zmian i ulepszeń w systemach
  • Analiza rynku i identyfikacja możliwości rozwoju
  • Śledzenie trendów rynkowych w branży ubezpieczeniowej oraz technologicznej
  • Współpraca z zespołami technicznymi i biznesowymi w celu efektywnej realizacji projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Project Manager lub w zarządzaniu projektami na innym stanowisku
  • Zrozumienie IT na poziomie umożliwiającym efektywną współpracę z zespołami technicznymi oraz komunikację na styku biznesu i technologii
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność opracowywania i rekomendowania zmian i ulepszeń w systemach
  • Umiejętność analizy rynku oraz identyfikowania możliwości rozwoju

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę hybrydową w Warszawie
  • Różnorodne wyzwania w dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego na styku biznesu i IT
  • Przyjazną atmosferę w zespole

Quant & Data Science Worker

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK Quant & Data Science

Zespół HRK Quant & Data Science wspiera firmy w pozyskiwaniu wysokiej klasy ekspertów i kadry zarządzającej w obszarze przetwarzania, modelowania, analizy i raportowania danych.